איך נהפוך את הקהילה לשבט שלא ניתן לעצירה?


היום, אנחנו משתמשים במילה "קהילה" בהקשר של קבוצות עצומות ברשתות חברתיות, ארגוניות וגם בחללי עבודה שיתופיים. קהילה... מילה עם ניחוח רטרו, שהיסטוריונים, אנתרופולוגים וחוקרי התנהגות של בני אדם ובע"ח, משתמשים בה כדי לתאר התאגדות טבעית בקבוצות בינוניות - קטנות של פרטים בעלי מכנה משותף. השאלנו את המילה "קהילה" לעולם הדיגיטלי, כי היא עונה על הצורך הפסיכולוגי של כולנו לשייכות לקבוצה אינטימית, וכי אלמנט עתיק יומין שעושה הגירה למילניום הנוכחי, נשמע רומנטי ובעל תוקף. "קהילה" חמימה ואינטימית, במרחב דיגיטלי רב משתתפים, מנוכר וחסר מגע היא למעשה אוקסימורון סמלי.

בפנתרה, אנחנו מאמינות במודל של פעם. של פניה אישית ולא מאת אלגוריתם. אין תחליף למפגש אנושי בלתי אמצעי ושל המלצה מפה לאוזן על סמך היכרות וניסיון. אנחנו רוצות לחזק את העסקים, דרך החזרת עטרה ליושנה. זאת, לצד טכנולוגיה שתומכת במטרות שלנו. עולם ישן פוגש עולם חדש:

הישן – מפגש פנים אל פנים. הכרות אישית, שיחה, ג'סטה, עצה ידידותית, מחויבות שנוצרת בין שני אנשים שנפגשים כדי לסייע אחד לשני או לרכוש מוצר/ שירות אחד מהשני, בתוך מרחב - קהילה. לא קהילה גדולה כמו קבוצות בפייסבוק, בהן את הולכת לאיבוד. אך לא קטנה מידי, כדי שלא תמצי את קשרייך בתוכה תוך חודש. החדש – הטמעה של מערכת חברתית דיגיטלית שתומכת בקהילה הסגורה. אין צורך לחכות רק למפגש הפיסי, אלא ניתן באמצעותה לנצל את "חכמת ההמונים" של הקהילה. זאת מערכת שקולך ישמע ויהדהד בלי ללכת לאיבוד. כי זו לא קהילה עצומת ממדים, שלמדה לסנן תכנים מחוסר עניין, אלא קבוצת נשים שכל האוריינטציה שלה מכוונת פנימה, לקהילה.

קהילה כזה היא שבט בלתי ניתן לעצירה.

#קהילתנשים #קהילה #מנטוריות #נטוורקינג #מפגשיםאישיים #מפגשפניםמולפנים #פנטרה #פנתרה #panthera #חוכמתנשים #מועדוןלנשים #שייכות #מחוייבות #קהילהוירטואלית #קהילהדיגיטלית #מקצועניות #עסקינשים #נשיםיחד #יחדזהכוח #קהילהסגורה #מועדוןחברות #מועדוןסגור #קבוצהאינטימית #הכרותומערכותיחסים #מפגשאנושי #מפגשבנאישי #קשריםעסקים #קשריםעסקייםארוכיטווח #קשריםאישיים #קשריםאמיתיים #יצירתקשריםעסקיים #קשריםעסקיים #הכרותאמיתית

15 צפיות0תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
Panthera
Thrive in your natural habitat

רחוב הארבעה 19, קומה 3, המגדל התיכון

תל אביב, ישראל

לפרטים והזמנת סיורים: 03-375.3000
hello@pantherapro.com

הזמנת סיור/פגישה ניתן לבצע און ליין, בלחיצה בבאנר הניווט העליון

חזרה למעלה
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • linkdin